Fenerbahçe, 2019 Ocağa kadar iyi bir performans gösterirse Erwin Koeman ile sezonu bitirmeyi düşünüyor. Başkan Ali Koç, gelecek sene için ise şuan Süper Lig’te zirvede olan Başakşehir teknik direktörü Abdullah Avcı’yla anlaşma yapmak istiyor.

Yönetim, Erwin Koeman’dan Memnun

Fenerbahçe yönetimi Erwin Koeman’ın derbideki direktörlüğünden memnun kaldı. Fenerbahçe’nin teknik direktör meseleleri ise bir müddet duraklatıldı.

Teknik direktör Phillip Cocu’nun yardımcısı olan Koeman, takımı uygun bir şekilde yönetmesi ve gelişen olaylar karşısında ölçülü davranmasıyla Fenerbahçe başkanı Ali Koç’un ve diğer yönetim üyelerinin dikkatini çekmeyi başardı. Koeman’ın ileriki maçları nasıl yöneteceğine bağlı olarak sezonun kendisiyle tamamlanıp tamamlanmayacağı belli olacak.
4 Senedir Başakşehir’in Teknik Direktörü

Gelecek sezon için Koç’un düşündüğü isim Başakşehir teknik direktörü Abdullah Avcı oldu. Takımını zirvelerde tutmayı başaran Avcı 2014’ten beri Başakşehirde.


Paylaşmak İster Misin?

Tepkin Neydi?

Fail Fail
0
Fail
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Kalp Kalp
1
Kalp
Uu Beybi Uu Beybi
0
Uu Beybi
Oha Oha
0
Oha
Ahah Ahah
0
Ahah
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Ali Koçak

Mersin / Tarsus Doğumlu, 24 yaşında, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon Mezunu, İşletme mezunu. Tarsus'ta yaşıyor.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik belirleyen sorular oluşturabilirsiniz.
Trivia Testi
Herhangi bir konu hakkında çoktan seçmeli sorular oluşturabilirsiniz.
Oylama
Herhangi bir konuda karar vermek için oylama havuzları oluşturabilirsiniz.
Hikaye
Herhangi bir konuda makale, hikaye vb. yazılar yazabilirsiniz.