Işıklı Duş Başlığı Nedir | Nasıl Alınır | Nasıl Kullanılır

1 Dakikada oku


Banyonuza şıklık mı katmak istiyorsunuz? Cevabınız evetse ışıklı duş başlığı mutlaka banyonuzda bulunmalı. Bu ürünü kullanarak duşunuzu eğlenceli ve romantik bir hale getirebilirsiniz. Özellikle ufaklıklar için banyoyu daha cezbedici kılacaktır. Konunun devamını okuduğunuzda kullanımı bu kadar basit ve fiyatı ucuz bir şeyi neden daha önce görmedim ki diyeceksiniz 🙂

[quads id=3]

Peki bu cihaz tam olarak nedir? Nereden alabilirim? Nasıl kullanabilirim? Zararlı Olabilecek bir yanı var mı? diyorsanız, konunun devamını okuyarak cevaplara ulaşabilirsiniz.

Işıklı Duş Başlığı Nedir / Nasıl Çalışır?

Öncelikle duş başlığını tanımlayalım. Halk arasında adı ne ki la bunun? denilip Duş fiskiyesi, Duş telefonu gibi farklı isimler konuluyor. Duş başlığı, banyonuzda duş için su sağlayan, hortumun en ucuna takılan suyun çeşitli şekillerde çıkışını sağlayan aparattır.

[quads id=3]

Işıklı duş başlığı ise normal duş başlığından farklı olarak renk değiştiren ışığa sahiptir. Banyonuzda şofben, güneş enerjisi gibi herhangi bir ısıtıcıdan gelen hortuma takılan; suyun sıcaklığına göre renk değiştiren ışıklara sahip başlığın adıdır diyebiliriz.

[quads id=3]

İşin en güzel yanlarından biri de, herhangi ekstra bir masraf çıkarmıyor. Örneğin elektrik tüketmiyor. Isıya duyarlı olarak renk kazanıyor. Yani gücünü ısıdan alıyor diyebiliriz. Gücünü ısıdan almasının yanı sıra, ısının derecesine göre de farklı renklere sahip oluyor. Soğukta mavi, sıcakta kırmızı, ara sıcaklıklarda daha farklı renklere sahip olabiliyor.

Işıklı Duş Başlığı Nasıl Kullanılır?

Kullanımı çok basit. Aslında bunu kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey satın almak. Eski duş başlığınızı sökün ve yerine yeni aldığınız ışıklı olanı takın. Genelde hepsinin hortum girişi standart boyuttadır fakat siz yine de aldığınız ürünün uyumlu olduğuna dikkat edin.

[quads id=3]

Herhangi Bir Zararı Olabilir mi?

Hayır. Elektrik kaçırır mı çarpar mı diye bir düşünceye girmenize de hiç gerek yok. Zaten elektrikle çalışmıyor, ısıyla çalışıyor ve bunun da gücü ufacık led aydınlatmalara yetiyor. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

[quads id=3]

Işıklı duş başlığı © Baksanbari.com


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik belirleyen sorular oluşturabilirsiniz.
Trivia Testi
Herhangi bir konu hakkında çoktan seçmeli sorular oluşturabilirsiniz.
Oylama
Herhangi bir konuda karar vermek için oylama havuzları oluşturabilirsiniz.
Hikaye
Herhangi bir konuda makale, hikaye vb. yazılar yazabilirsiniz.