Künye

İmtiyaz Sahibi:

Ad Soyad: Ali Koçak
E-posta: ali@baksanbari.com
GSM: 0534 216 21 64

Adnan Menderes Mahallesi 662007 Sokak No:1 Akdeniz/Mersin


Görsel Koordinatör:

Ad Soyad: Ahmet Yıldızoğlu
E-posta: ahmet@baksanbari.com
Gsm: 0530 131 20 23

Haraparası Mahallesi, İzzet Güçlü Caddesi Palladium AVM 1.Kat No.24/216, Antakya/Hatay


Yazı İşleri Müdürü:

Ad Soyad: Ali Koçak
E-posta: ali@baksanbari.com
Gsm: 0534 216 21 64

Adnan Menderes Mahallesi 662007 Sokak No:1 Akdeniz/Mersin


Genel Yayın Yönetmeni: 

Ad Soyad: Hakan Korkmaz
E-posta: hakan@baksanbari.com

Adnan Menderes Mahallesi 662007 Sokak No:1 Akdeniz/Mersin


Reklam Yayın Müdürü:

Ad Soyad: Halil Gökmen
E-posta: halil@baksanbari.com

Küçükbakkalköy Mahallesi, Vedat Günyol Cd. 23-27, 34758 Ataşehir/İstanbul


Hukuk Danışmanı:

Ad Soyad: Esra Yıldız
E-posta: esra@baksanbari.com

Adnan Menderes Mahallesi 662007 Sokak No:1 Akdeniz/Mersin


Yazışma Adresi:

Adnan Menderes Mahallesi 662007 Sokak No:1 Akdeniz/Mersin


Editörler:

Ad Soyad: Ceren Dağlıoğulları
E-posta: ceren@baksanbari.com
Gsm: 0538 566 85 86

Barbaros Mahallesi, Barbaros Cd. No:214, 34746 Ataşehir/İstanbul


Ad Soyad: Ali Koçak
E-posta: ali@baksanbari.com
Gsm: 0534 216 21 64

Adnan Menderes Mahallesi 662007 Sokak No:1 Akdeniz/Mersin


Ad Soyad: Ahmet Yıldızoğlu
E-posta: ahmet@baksanbari.com
Gsm: 0530 131 20 23

Haraparası Mahallesi, İzzet Güçlü Caddesi Palladium AVM 1.Kat No.24/216, Antakya/Hatay


Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik belirleyen sorular oluşturabilirsiniz.
Trivia Testi
Herhangi bir konu hakkında çoktan seçmeli sorular oluşturabilirsiniz.
Oylama
Herhangi bir konuda karar vermek için oylama havuzları oluşturabilirsiniz.
Hikaye
Herhangi bir konuda makale, hikaye vb. yazılar yazabilirsiniz.