Play Store’daki En İyi Fal Bakma Uygulamaları

4 Dakikada oku


 “Fala inanma falsız da kalma” demişler…

Kahvenizi  içtikten hemen sonra fal bakacak birilerini arayanlardansanız eğer, bu yazı tam olarak sizlik. Sürekli falımıza bakacak birilerini bulamayız maalesef. Peki ya elimizin altında her an ulaşabileceğimiz bir falcımız olsaydı?Play Store’daki en iyi fal bakma uygulamaları nelermiş gelin bakalım.

İşte karşınızda, 5 mükemmel fal uygulaması.

(Uygulama resimlerine tıklayarak play store’daki ilgili uygulamaya gidebilirsiniz)

1- Derya Abla

play-storedaki-en-iyi-fal-bakma-uygulamalari
En İyi Fal Bakma Uygulamaları – Derya Abla

Çoğunuzun bildiği bir fal uygulamasıdır Derya Abla. Yine de bilmeyenler için bahsedelim biraz.

Derya Abla Kendi içinde satın alma durumu olan bir uygulama. İsterseniz kredi satın alarak özel fallar baktırabiliyorsunuz. Fakat ben kredi satın almak istemiyorum diyorsanız, ücretsiz olarak da fal bakıyor. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirdikten sonra kaydolup ücretsiz kahve falını seçmek. Bilgilerinizi girip fincanınızın fotoğraflarını ekliyorsunuz ve gönderiyorsunuz. 30-35 dakikaya falınız elinizde oluyor. Günde iki defa fal baktırma hakkınız var.

Eğer kredi satın alarak falınıza baktırmak isterseniz Derya Abla özel kahve falı seçeneğini tıklıyorsunuz. Bilgilerinizi ekledikten sonra 3 adet fincanın içinin fotoğrafını ve 1 adet de tabağının fotoğrafını ekliyorsunuz. Hemen altındaki bölüme  niyetinizi yazıyorsunuz. Daha sonra falınıza bakmasını istediğiniz kişiyi seçiyorsunuz ve falınızın ücretini ödeyip  gönderiyorsunuz.

Derya Abla­’nın en sevdiğim özelliği ise sadece kahve falına bakmaması. Tarot falı, İskambil falı ve Yıldızname falına da bakıyor. Ve evet bunlara da ücret ödemiyoruz. Tabi istersek kredi satın alıp özel baktırabiliriz ama ücretsizi de gayet iyi baktığı için ben pek gerek duymuyorum.

Bunların dışında baktığı başka fallar da var tabi ama genel olarak en çok beğendiklerim bunlar. Burçlar olmadan yapaman diyorsanız, Derya Abla günlük hiç aksatmadan burç yorumlarını da ekliyor.

Son bir özellikten bahsedip diğer uygulamaya geçiyorum.
Derya Abla’yı indirirseniz, Melek falı göndermeyi sakın unutmayın. Harika tavsiyeler veriyor.

2- Fal Diyarı

play-storedaki-en-iyi-fal-bakma-uygulamalari
En İyi Fal Bakma Uygulamaları – Fal Diyarı

Hem fallara bakış şekliyle hem de temasıyla çok çok beğendiğim bir uygulama olan Fal diyarından bahsedeceğim sizlere.

Başta da dediğim gibi teması harika. Pembe rengiyle hazırlanmış çok tatlı bir görünüşü var. Falları yorumlaması zaten ayrı bir güzel. Uzun bir şekilde yorumluyor ve yaklaşık 20 dakika sonra geliyor fallar.

Bu uygulamanın en sevdiğim yanı ise bilgilerini bir defa girdikten sonra her fal gönderişinizde tekrar girmek zorunda kalmıyorsunuz. Son güncellemeden sonra fincan fotoğrafı sayısını da arttırdılar üstelik.

Bu uygulamada da kendi içinde satın alma durumu var. Eğer isterseniz de özel kahve falı ve Katina falı baktırabiliyorsunuz. Özel kahve falının ücretsiz kahve falından farkı daha detaylı olması ve gönderirken niyetinizi yazıp bakmasını istediğiniz kişiyi seçebilmeniz.

Kahve falının haricinde Tarot falına ve Yıldızname falına da bakıyor. Tarot falını yorumlayışını pek beğenmesem de Yıldızname falını yorumlayışına hayranım. Gerek uzunluğu gerek geliş süresi bakımından harika.

Fal diyarını diğer uygulamalardan ayıran bir özelliği var. Dert danışabiliyorsunuz. Tabii bu özellik ücretli ama benim için bir sorun teşkil etmez diyorsanız kesinlikle denemelisiniz.

3- Efsun Abla

play-storedaki-en-iyi-fal-bakma-uygulamalari
En İyi Fal Bakma Uygulamaları – Efsun Abla

Sıradaki uygulamamız Efsun Abla. Teması bakımından ön yargıya düşebileceğiniz bir uygulama fakat bilmelisiniz ki kesinlikle göründüğü gibi değil. Kendi içinde satın alma durumu yok ve kahve falından başka bir fala bakmıyor. Böyle bakıldığında pek bir albenisi yokmuş gibi durabilir fakat gerçekten fala güzel bakan bir uygulama.

Günde beş defa fal gönderme hakkınız var ama uygulama içerisinde reklamları izlerseniz size kredi veriyor ve o krediye göre göndermek istediğiniz kişiye gönderebiliyorsunuz. Bu şekilde bakıldığında epey zahmetli duruyor ama indirince pişman olmayacaksınız.

4- Faladdin

play-storedaki-en-iyi-fal-bakma-uygulamalari
En İyi Fal Bakma Uygulamaları – Faladdin

Uygulamaya girerken açılış sesiyle beni etkileyen tek uygulama. Mor-sarı bir temaya sahip ve kesinlikle göze hitap ediyor. Üslubuyla ve samimiyetiyle insanı kendine çeken bir yanı var. Tek kötü yanı günde sadece bir defa fal gönderme hakkımızın olması. Eğer birden fazla göndermek istersek kredi satın almamız gerekiyor.

Kredi satın almadan birden fazla fal göndermenin de bir yolu var fakat bir defaya mahsus kredi kazanabileceğimiz bir yol bu. Uygulamaya play store da oy vererek ya da uygulamayı paylaşarak bir kredi kazanabiliyoruz. Daha sonra bu krediyi harcayabiliyoruz.

Falladin fallara uzun bir şekilde bakıyor. Falınızı göndermeden önce falınızda özellikle hangi konulara bakılmasını istiyorsanız onu seçebiliyorsunuz. Örneğin aşk hayatınızla ilgili bir şeyler mi öğrenmek istiyorsunuz? Fal konusu seçeneğine tıklıyorsunuz ve aşkı işaretliyorsunuz. Bunun yanı sıra genel, kariyer-para ve sağlık da seçebiliyorsunuz. Ve bu uygulamanın en güzel yanı, cinsiyet seçerken sadece heteroseksuelleri düşünmemiş olması. Kadın,erkek ve LGBT olarak ayrılıyor. Bu kadar düşünceli ve sağ duyulu olmaları en çok hoşuma giden özellikleri.

5- Falcı Bacı

play-storedaki-en-iyi-fal-bakma-uygulamalari
En İyi Fal Bakma Uygulamaları – Falcı Bacı

Açılış sesi Faladdin kadar olmasa da güzel olan bir uygulama. Tema olarak pek hoşuma gitmese de gerçekten fallara güzel bakıyor. Ne çok uzun ne çok kısa. Tam kararında. Günde sadece üç defa fal gönderme hakkınız var fakat reklam videoları izleyerek kredi kazanabiliyorsunuz.

Sevmediğim özelliği ise uygulamanın kendi içerisinde gümüş üye, altın üye ve platin üye olarak ayrılması. Gümüş üyelere daha geç sürede bakılırken platin üyelere en hızlı şekilde bakılıyor.

En sevdiğim özelliği ise hediye fal vermesi. Haftada bir olacak şekilde veriyor ve ben bu özelliğine bayılıyorum.

Not: Kendinizi fazla kaptırmayın 🙂

Play Store’daki En İyi Fal Bakma Uygulamaları

© baksanbari.com

 


2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik belirleyen sorular oluşturabilirsiniz.
Trivia Testi
Herhangi bir konu hakkında çoktan seçmeli sorular oluşturabilirsiniz.
Oylama
Herhangi bir konuda karar vermek için oylama havuzları oluşturabilirsiniz.
Hikaye
Herhangi bir konuda makale, hikaye vb. yazılar yazabilirsiniz.