Sdm Diyeti Yapanlar ve Sdm Diyeti Hakkında Yorumlar

2 Dakikada oku


Sdm Diyeti Yapanlar

Bu yazımızda sizlerle minimum karbonhidrat alımına dayanan sdm diyetini uygulayanların yorumlarını paylaşacağız. Sdm diyeti yapanlar neler yaşamış birlikte inceleyelim. Öne çıkan yorumları derledik. Bu arada dilerseniz Alkali Diyeti Yapanlar konumuzu da inceleyebilirsiniz.

[quads id=3]


Sdm Diyeti Yapanlar

Kadinlarkulubu | “esragrkn” adlı kullanıcı | 2018

Yaklaşık beş ay önce diyetisyenimin verdiği öneriyle sdm diyetine başladım fakat ara öğünler ile değildi. Günde 4 ürün kullanarak başlamıştım. 78 kilodan 70 kiloya düşmüştüm. Sabrınızı son derece deniyor. Ayrıca kilo verirken 12 gün moraliniz yerle bir oluyor. Daha sonra 4.5 kg aldım. Kilo almamda diyetisyenimin ya da sdm nin bir hatası yoktu. Börekler çörekler yiyerek kilolarımı geri aldım. Şuan 74.5 Kgdan tekrar başlamış bulunuyorum. Umarım tekrar çok miktarda kilo verebilirim. Artık bunca masraftan sonra yine kilo almak istemiyorum. 65 Kg olmak istiyorum ama 12 günde bu mümkün değil. 68 veya 69 olsam da razıyım. Sdm diyeti yapacaklar için en önemli şey bu diyeti kesinlikle bozmamalarıdır. Ben hiç bozmadan sekiz kilo verebilmiştim. Kendime şimdiden hayırlı olsun 🙂

Kadinlarkulubu | “iradenil” adlı kullanıcı | 2018

Bugün ben 10. günümdeyim ama henüz tartılamadım. Yarın diyetisyenime gidicem. Sonucumu paylaşırım. Görünüşe bakılırsa iyi bir incelme olduğunu net olarak söyleyebilirim. Bu 10 günlük diyetimin nasıl geçtiğini paylaşmak istiyorum; İlk gün karnım aç değildi ama gözüm de tok değildi. Sdm ürünler doyurucu oluyor hatta öteki diyetlere göre çok miktarda makarna, kraker ve etimek var. Dahası bile var; çilekli reçel, sürülebilir çikolata.. Tadı güzel olmayanlar da var tabii.

Kadinlarkulubu | “lalalaaa” adlı kullanıcı | 2017

Ben de sdm diyeti yapmıştım. çok da güzel kilo verdim fakat geri aldım maalesef. Şimdi yeniden başlamayı düşünüyorum. haftada iki kilo garanti gidiyor. güzel diyebileceğim incelme elde ediliyor.

Kadinlarkulubu | “zaguda” adlı kullanıcı | 2018

Ben de iki kez denedim. Sdm ile gayet iyi sonuç aldım. İlk haftalarda özellikle incelme oluyor ödem de atılıyor. Haftalık 300 Tl masraf çıkıyordu bana. Ama kilonuza göre alınması gereken sdm de artar veya azalır ve fiyat da doğru orantılı olarak değişir. Sdm ile ketojenik diyet mantığı aynı. Ketojenik diyet de yapabilirsiniz ve aynı sonucu alabilirsiniz. Euro arttığından dolayı zam da gelmiş bu arada.

Eksisozluk | “firmin yesilsac” adlı kullanıcı | 2015

Bir diyetisyenin kontrolü altındayken uygulanmalı. Hiç zor olmayan diyet. Besinlerin yüksek miktarda protein içermesi sebebiyle tok kalıyorsunuz. Bu besinlere ek olarak yeşil renkli sebzeler de tüketebiliyorsunuz fakat karbonhidrat oranı düşük olmalıdır. Sdm ile birlikte spor yapılması önerilmiyor ama ben spor da yaptım. Uzun süre uğraşlar sonucunda kilo veremeyenlerde oldukça etkili bir yöntem. Ben uyguladım bu diyeti ve 1 haftada 3 kilo verdim. Sdm ürünlerinin fiyatı yüksek olduğu için tekrar başlamayı düşünmüyorum. Bir haftalık ürün 450 TL’ye mal oluyor.

[quads id=3]

Sdm diyeti yapanlar genel olarak bu diyetin maaliyetinin yüksek olduğu ve oldukça etkili olduğu yorumunu yapıyor. Gerçekten de pahalı ürünleri var. Eğer bütçeniz yetiyorsa deneyebilirsiniz. Siz de bu başlık altında yorumlarınızı yapabilirsiniz. 🙂

Yorumların alındığı kaynaklar
Ekşi Sözlük
Kadınlar Kulübü


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik belirleyen sorular oluşturabilirsiniz.
Trivia Testi
Herhangi bir konu hakkında çoktan seçmeli sorular oluşturabilirsiniz.
Oylama
Herhangi bir konuda karar vermek için oylama havuzları oluşturabilirsiniz.
Hikaye
Herhangi bir konuda makale, hikaye vb. yazılar yazabilirsiniz.