Şiva Behrouzfar Kimdir

İlk şarkısı olan ve dinleyicilerin büyük beğenisini toplayan “Kabahat” adlı single çalışması ile dikkatleri üzerine çeken şarkıcı, oyuncu Şiva Behrouzfar şarkısını yayınlar yayınlamaz Türkiye turnesine çıktı.

2017 sonlarına doğru dizi hazırlıklarına başlayan Şiva, İstanbul X Large’ta sahneye çıkıp Kabahat şarkısıyla birlikte hazırladığı repertuvarı dansları ve kendi sitiliyle de izleyicilerin gözlerini kamaştırdı.

Geçtiğimiz senede çıkardığı single çalışması ile müzikal kariyerinde sağlam adımlarla yürüyen şarkıcı Şiva, hem okuduğu okul hem de konserleri arasında git gel yapıyor.

Dizi çalışmalarına devam eden Şiva, geçtiğimiz haftalarda sözü Ferhat Yaşrin’e ait olan “Tatlı Telaş” adlı Single’ı ile kendini geliştirdiğini gösteriyor.

Şiva
Şiva

eğitimini haliç üniversitesinde gören Şiva, Türkiye’yi dolaşmaya Çanakkale, Ankara, İzmir, Ayvalık, Aydın, Ören, İstanbul, Bartın, Kıbrıs, Trabzon ve Mersinde konserler vererek devam ediyor.

Gittiği her mekanda yeni teklifler alan güzel sanatçı “Sahnede olmak paha biçilmez. Tam da olmak istediğim yer. İzleyiciler ile göz göze şarkı söylemek çok keyifli. Bunu hiç bir şeye değişmem.” diyerek heyecanının dile getirdi.

Şiva – Tatlı Telaş

 


Paylaşmak İster Misin?

Tepkin Neydi?

Fail Fail
0
Fail
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Kalp Kalp
0
Kalp
Uu Beybi Uu Beybi
0
Uu Beybi
Oha Oha
0
Oha
Ahah Ahah
0
Ahah
İğrenç İğrenç
0
İğrenç
Ceren Dağlıoğulları

20 Yaşında, İstanbul Medipol Üniversitesi / Psikoloji 3. sınıf öğrencisi. Bursa'da yaşıyor.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik belirleyen sorular oluşturabilirsiniz.
Trivia Testi
Herhangi bir konu hakkında çoktan seçmeli sorular oluşturabilirsiniz.
Oylama
Herhangi bir konuda karar vermek için oylama havuzları oluşturabilirsiniz.
Hikaye
Herhangi bir konuda makale, hikaye vb. yazılar yazabilirsiniz.