Valorant | Can, Skiller, Ulti Görünmüyor, Kayboldu Sorunu

1 Dakikada oku


Valorant | Can, Skiller, Ulti Görünmüyor, Kayboldu Sorunu

Valorant oynuyorsunuz ve durup dururken can, cephane, ulti (x), diğer yetenekler (e,c,q) kayboluyor değil mi? Bir önceki maç her şey normalken diğer maç alt bar (hud) aniden yok oluyor, gözükmüyor.

[quads id=3]

Merak etmeyin, yalnız değilsiniz.. Bu bir valorant bug’ı ve herkese olabiliyor. Bunun için oyunun ayarlarını baya kurcalamış olabilir, oyunu silip tekrar indirip kurmuş olabilirsiniz, belki bazılarınız format bile atmış olabilir bilgisayara ama nafile. Bunların hiçbiri çözüm değil ne yazık ki.

Araştırdım ve Türkiye’de bu sorunun çözümü üzerine mantıklı hiçbir şey göremedim. Daha sonra Yabancı sitelere baktım. Oralarda da bu sorunu yaşayan çok fazla insan gördüm fakat ne yazık ki orada da çözümü bulan yok.

[quads id=3]

Son çare tabii ki Valorant destek ile iletişime geçmekti ki onu da yaptık. Gelen cevap şu şekilde:

Hemen özet çevirisini yapayım. Gelen cevap kısaca şunu anlatmak istiyor; Net bir çözüm henüz yok. Bu sorun Valorant ekibine iletildi ve gelecek güncellemelerde fixlenmeye çalışılacak.

[quads id=3]

Ek olarak yukarıdaki ekran görüntüsünde belirttiği klasörleri silmeyi de deneyebilirsiniz diyor. Eğer işe yaramazsa geliştirici ekibin sorunu gidermesini beklemekten başka çare olmadığını da söylüyor.

Eğer bir şekilde başka bir çözüm yolu bulunursa aşağıya ekleyeceğim. Keyifli oyunlar.


5 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. Sorunu çözdüm. Oyun içerisinde bulunan ayarlarda GENEL kısmında en altta “Oyun içinde kullanıcı arayüzünü gizle” seçeneğini hayır yapın.

      1. Bu işe yaradı ve buna ek olarak “Genel” ayarlardan mermi sayısı “Açık veya Kapalı” olarak değiştirin sonra can barı ve diğer her şey gözükmeye başlıyacaktır.

    2. genel ayarlardan en aşşağı inip oyun içinde kullanıcı arayüzünü gizle seçeneğini kapalı yapın düzeliyor rica ederim.

Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik belirleyen sorular oluşturabilirsiniz.
Trivia Testi
Herhangi bir konu hakkında çoktan seçmeli sorular oluşturabilirsiniz.
Oylama
Herhangi bir konuda karar vermek için oylama havuzları oluşturabilirsiniz.
Hikaye
Herhangi bir konuda makale, hikaye vb. yazılar yazabilirsiniz.